Om oss

Fagtrykk er et trykkeri og en produksjonsbedrift med avdeling i Trondheim, Steinkjer og Namsos. Vi har et bredt spekter av produkter innenfor digitaltrykk, offset-trykk og storformat. Blant våre spesialiteter finner du også foliepreg og reliefftrykk. Dette er kvaliteter og effekter vi er alene om i Trøndelag å levere. Ta gjerne en titt på våre referanser for et nærmere innblikk.

Fokus på gode løsninger, høy kvalitet og leveringsdyktighet er viktig for oss. En moderne maskinpark kombinert med teknisk og faglig kompetanse, skaper gode forutsetninger for deg som kunde, og for oss som jobber her.

Ta gjerne kontakt med en av våre rådgivere så skal vi gjøre vårt beste for å hjelpe deg.

Miljømerking

Svanemerket

Våre trykksaker er Svanemerket. Svanemerkede trykkerier og trykksaker reduserer miljøbelastningen sin gjennom å tilfredsstille krav til trykkmaterialer, kjemikalier og energiforbruk.

Les mer

Trykt i Norge

Trykt i Norge er et kvalitetsstempel utviklet av Grafisk Bransjeforening for sine medlemmer. Fagtrykk AS er stolt medlem og kan derfor bruke dette merket i sine trykksaker. Trykt i Norge-logoen viser at en trykksak er laget i Norge, av en seriøs bedrift med omtanke for miljøet og lokalsamfunnet. Norske trykkerier konkurrerer med en omfattende import av trykkeritjenester, og Trykt i Norge skal bidra til en økt motivasjon for å handle og støtte norsk og lokalt næringsliv.

Les mer

Ansatte

Trondheim

OLE KRISTIAN STRAND

Daglig leder 951 69 915 ole.strand@fagtrykk.no

Alexander Strand

Grafisk rådgiver – salg 952 44 750 alexander.strand@fagtrykk.no

Stian Indergaard

Salgsansvarlig 934 68 360 stian.indergaard@fagtrykk.no

Eirik Forfang

Grafisk rådgiver – salg 928 45 247 eirik.forfang@fagtrykk.no
Frank Snildal

Frank Owe Snildal

Grafisk rådgiver - ordrekontor 984 48 737 frank.snildal@fagtrykk.no

Kristin Hellan

Ansvarlig grafisk design 924 03 284 kristin.hellan@fagtrykk.no

Marthe N. Langsether

Markedsansvarlig 479 25 412 marthe@fagtrykk.no

Geir Dahlhaug

Ansvarlig IT 952 80 720 geir.dahlhaug@fagtrykk.no

MARTE MARIA NIELSEN

Grafisk designer 73 10 18 06 marte.maria.nielsen@fagtrykk.no

Turid Alstad

Adm. konsulent 975 44 308 turid.alstad@fagtrykk.no

Erik Indergaard

Ansvarlig storformat 930 38 666 erik.indergaard@fagtrykk.no

Raymond Melting

Ansvarlig prepress 957 45 578 raymond.melting@fagtrykk.no

GEIR BOTTENVANN

73 10 18 16 geir@fagtrykk.no

BØRGE LORENTZEN

Produksjonsleder trykk og ferdiggjøring 414 39 832 borge.lorentzen@fagtrykk.no

Steinkjer

TRINE SANDMOE

Adm. konsulent 915 88 164 trine.sandmoe@fagtrykk.no

ARNSTEIN SAURSAUNET

Grafisk designer 920 54 517 arnstein.saursaunet@fagtrykk.no

Lars Lilleby Macedo

Avdelingsleder Steinkjer 982 99 264 lars.macedo@fagtrykk.no

Namsos

Jon Arve Aune

Avdelingsleder Namsos 901 05 019 jon.arve.aune@fagtrykk.no

Tore Ramstad

Grafisk rådgiver 907 28 802 tore.ramstad@fagtrykk.no

ANNE BERIT SØRGÅRD

Grafisk designer 928 18 633 anne.berit.sorgard@fagtrykk.no