Om oss

Fagtrykk er Midt-Norges største grafiske bedrift med hovedkontor i Trondheim og avdelinger i Namsos, Steinkjer og Orkanger. Vi har fokus på gode løsninger, høy kvalitet og leveringsdyktighet. Produksjon og salg på alle fire avdelinger er med å forsterke dette. En moderne maskinpark kombinert med faglig kompetanse, gir gode forutsetninger for deg som kunde og for oss som jobber i Fagtrykk.

Vi leverer et bredt spekter av grafiske produkter og tjenester innen:

  • Trykk
  • Skilt og dekor
  • Emballasje
  • Profil
  • Design
  • Markedsportaler

Vi er 50 ansatte fordelt på fire avdelinger som hver dag gjør vårt ytterste for å levere kvalitet og service i alle ledd. Vi jobber med produksjon, salg, design, rådgiving, prosjekt, økonomi, markedsføring og IT. Vi er allsidige og faglig sterke. Hos oss skal du få personlig service, kreative løsninger og gode råd.

Vi er mer enn en leverandør, vi er en samarbeidspartner.

Miljømerking

Svanemerket

Våre trykksaker er Svanemerket. Svanemerkede trykkerier og trykksaker reduserer miljøbelastningen sin gjennom å tilfredsstille krav til trykkmaterialer, kjemikalier og energiforbruk.

Les mer

Trykt i Norge

Trykt i Norge er et kvalitetsstempel utviklet av Grafisk Bransjeforening for sine medlemmer. Fagtrykk AS er stolt medlem og kan derfor bruke dette merket i sine trykksaker. Trykt i Norge-logoen viser at en trykksak er laget i Norge, av en seriøs bedrift med omtanke for miljøet og lokalsamfunnet. Norske trykkerier konkurrerer med en omfattende import av trykkeritjenester, og Trykt i Norge skal bidra til en økt motivasjon for å handle og støtte norsk og lokalt næringsliv.

Les mer

Ansatte

Trondheim

OLE KRISTIAN STRAND

Daglig leder Fagtrykk Holding AS og Fagtrykk Stena AS 95 16 99 15 ole.strand@fagtrykk.no

Rune Berg

Daglig leder Fagtrykk Produksjon AS 97 69 68 08 rune.berg@fagtrykk.no

Stian Indergaard

Daglig leder Fagtrykk AS 93 46 83 60 stian.indergaard@fagtrykk.no

Atle Silfvenius

Salgssjef 48 20 48 10 atle.silfvenius@fagtrykk.no

Alexander Strand

Rådgiver – Markedsportal 95 24 47 50 alexander.strand@fagtrykk.no

Eirik Forfang

Rådgiver – Profil 92 84 52 47 eirik.forfang@fagtrykk.no

Therese Lein

Rådgiver - Profil 98 42 40 24 therese@fastrp.no
Frank Snildal

Frank Owe Snildal

Rådgiver - Trykk 98 44 87 37 frank.snildal@fagtrykk.no

Arve Holm

Rådgiver - Trykk 90 60 29 70 arve.holm@fagtrykk.no

Leif Espen Skjegstad

Rådgiver - Emballasje 91 71 42 83 leif.espen.skjegstad@fagtrykk.no

Frode Andersen

Rådgiver - Skilt og dekor 92 08 38 88 frode.andersen@fagtrykk.no

Kristin Hellan

Rådgiver - Grafisk design 92 40 32 84 kristin.hellan@fagtrykk.no

Rikke Kristine Nilsen

Grafisk designer 73 10 18 10 rikke.nilsen@fagtrykk.no

Thea Oliva Bergo

Lærling mediedesign 73 10 18 19 thea.bergo@fagtrykk.no

Marthe N. Langsether

Markedsansvarlig 47 92 54 12 marthe@fagtrykk.no

Geir Dahlhaug

IT-ansvarlig 95 28 07 20 geir.dahlhaug@fagtrykk.no

Turid Alstad

Adm. konsulent 97 54 43 08 turid.alstad@fagtrykk.no

GEIR BOTTENVANN

73 10 18 16 geir@fagtrykk.no

Erik Indergaard

Ansvarlig storformat 93 03 86 66 erik.indergaard@fagtrykk.no

BØRGE LORENTZEN

Produksjonsleder trykk 41 43 98 32 borge.lorentzen@fagtrykk.no

Steinkjer

Lars Lilleby Macedo

Avdelingsleder Steinkjer 98 29 92 64 lars.macedo@fagtrykk.no

TRINE SANDMOE

Ansvarlig HMS og bærekraft 91 58 81 64 trine.sandmoe@fagtrykk.no

ARNSTEIN SAURSAUNET

Grafisk designer 92 05 45 17 arnstein.saursaunet@fagtrykk.no

Morten Fornes

Trykker - Grafisk produksjon 40 48 06 44 morten.fornes@fagtrykk.no

LISBETH KLEV

Grafisk designer og produksjon 90 08 45 27 lisbeth.klev@fagtrykk.no

Emilie Jegersen

Grafisk produksjon 99 49 03 87 emilie.jegersen@fagtrykk.no

Namsos

Jon Arve Aune

Avdelingsleder Namsos 90 10 50 19 jon.arve.aune@fagtrykk.no

Tore Ramstad

Rådgiver 90 72 88 02 tore.ramstad@fagtrykk.no

ANNE BERIT SØRGÅRD

Grafisk designer 92 81 86 33 anne.berit.sorgard@fagtrykk.no

Lasse Kristiansen

Grafisk produksjon 95 83 11 12 lasse.kristiansen@fagtrykk.no

Orkanger

Terje Selvnes

Daglig leder Fagtrykk Orkla AS 98 44 26 80 terje.selvnes@fagtrykk.no

Thor Helge Skarra

Mediegrafiker 91 31 00 42 thor.helge.skarra@fagtrykk.no

Ole Kristian Fagerli

Grafisk medarbeider 99 27 71 90 ole.kristian.fagerli@fagtrykk.no